گیرنده ریموت لرنینگ 433MHZ حافظه دار نمایش بزرگتر

گیرنده ریموت لرنینگ 315MHZ حافظه دار

910130

جدید

دارای 42 حافظه داخلی و کار در دو حالت لچ و لحظه ای

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

ریال 268,750

کاربرد این گیرنده ها در ریموت کنترلرها می باشد. شما میتوانید به سادگی از طریق یک فرستنده و گیرنده ریموت چندین رله را روشن و خاموش کنید.

قیمت ارزان، دارا بودن 42 حافظه داخلی ، کار در دو حالت لچ و لحظه ای و همچنین سادگی کارکرد این ماژول را نسبت به سایر ماژول ها متمایز ساخته است.

مشخصات:

ولتاژ کاری: 5 ولت

تعداد حافظه 42 عدد

نحوه افزودن و حذف ریموت :

با فشردن شصتی (دکمه) گیرنده و نگه داشتن آن LED RF به صورت ثابت روشن میگردد که با فشردن یکی از دکمه ها ریموت کنترل و با یک بارچشمکزدن LED RF ریموت کنترل مورد نظر رامیتوان به گیرنده اضافه نمود. همچنین با این روش با فشردن همزمان دکمه های A,B ریموت کنترل ودوبارچشمک زدن LED RF ریموت موردنظر را حذف نمود.

پایه LR  : با اتصال این پایه به زمین میتوان گیرنده رو به حالت افزودن یا حذف ریموت برد و در حالت عادی باید به vcc متصل یا pull up باشد .

خروجی TX : در صورت دریافت دیتا توسط گیرنده   اطلاعاتی شامل سریال ریموت – کد دکمه ریموت – و وضیعت حافظه از این پایه با بادریت 9600ارسال میگردد.

خروجی های D1-D2-D3-D4

این خروجی ها در صورتی که ریموت برای گیرنده تعریف شده باشد با فشار هر کدام از دکمه های ریموت یک خروجی مشخص فعال خواهد شد .

جامپر LA

با اتصال این جامپر خروجی های مورد نظر به شکل LATCH(بافشردن دکمه به صورت ثابت روشن و با فشردن دوباره دکمه خاموش میگردن)ودر صورت بازبودن اتصال این جامپر خروجی به شکل عادی عمل می نماید(بافشردن دکمه روشن و بارهاکردن همان دکمه خاموش میگردن)

 

نحوه حذف حافظه گیرنده:

با فشردن شصتی (دکمه )گیرنده ونگه داشتن آن به مدت 10ثانیه حافظه گیرنده حذف میشود.

نقدی توسط مشتریان ثبت نشده است

نوشتن یک نقد

گیرنده ریموت لرنینگ 315MHZ حافظه دار

گیرنده ریموت لرنینگ 315MHZ حافظه دار

دارای 42 حافظه داخلی و کار در دو حالت لچ و لحظه ای

نوشتن یک نقد

9 دیگر محصولات

محصولات ویژه

محصولات بازدید شده

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi